ZAPISY NA ROCZNY KURS CHARAKTERYZACJI I WIZAŻU

ZAPISY NA ROCZNY KURS CHARAKTERYZACJI I WIZAŻU
Prężnie rozwijająca się branża filmowa i eventowa umożliwia zdobycie pasjonujące, dobrze wynagradzanej pracy w zawodzie CHARAKTERYZATORA.

Otwieramy zapisy na roczny kurs CHARAKTERYZACJI I MAKIJAŻU w Magnus Film w Gdańsku.
Kurs rozpocznie się we wrześniu 2018 r. 


Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym. Zjazdy są w co drugi weekend od godziny 15.30 do 20.00. Kameralne 8 osobowe grupy.

W programie między innymi: charakteryzacja teatralna, filmowa, telewizyjna – technikami malarskimi i modelarskimi, statyczne efekty specjalne, lateks, body painting, face painting, analiza kolorystyczna, trening twórczości, fryzjerstwo teatralne i filmowe, praca z oświetleniem, strukturalna analiza twarzy, wizaż podawany rzetelnie od strony technicznej a nie tylko estetycznej. Ponad to: warsztat psychologiczny – asertywność w zawodzie charakteryzatora, marketing – czyli jak poprowadzić swoją karierę i wejść śmiało na rynek pracy.

Pracujemy na zawodowych materiałach charakteryzatorskich.
Praktykujemy na profesjonalnych planach filmowych i teatralnych.
Współpracujemy z Trójmiejskimi Teatrami, wieloma Agencjami Producenckimi oraz Gdyńską Szkołą Filmową – dzięki tej współpracy w takcie nauki wspólnie realizujemy filmy fabularne – wiele z nich zostało wyróżnionych na znaczących festiwalach m in. w Cannes.
Wykłady i warsztaty prowadzi wyjątkowa kadra czynna zawodowo.

W kursie może brać udział każdy (również osoby niepełnoletnie). Jesteśmy pozaszkolną placówką edukacji dorosłych – nie wymagamy świadectw i umiejętności. Uczą się u nas osoby bez żadnego doświadczenia i dyplomowani wizażyści.
Czesne (miesięczne) wynosi 600 zł i zawiera wszystkie materiały i narzędzia do pracy.
Opłata wpisowa to koszt 350 zł.

Zarezerwuj spotkanie tylko dla siebie – umów się: izabela@magnusfilm.pl lub tel. 691 764 628. Uwaga – prosimy o wcześniejszą rezerwację spotkania – nie zawsze jesteśmy obecni w pracowni.

Jeżeli doczytałaś dotąd – to chcemy abyś wiedziała, że bez cienia wątpliwości, w Trójmieście jesteśmy najlepsi!

Znajdziesz nas w Gdańsku, przy ulicy Bolesława Krzywoustego 26a domofon 113
Do zobaczenia!

autorkami bodypaintingu są: Słuchaczki Izabela Żadkowska i Weronika Solarz