WARSZTAT KREOWANIA WIZERUNKU MEDIALNEGO I BIZNESOWEGO

Warsztaty kreowania wizerunku medialnego i biznesowego dla firm, urzędów i klientów indywidualnych.

Jeżeli istnieją techniki, które pozwalają poprzez obserwację ubioru wniknąć w historię Twojego życia, Twoje sekrety, preferencje i słabości… czy chciałbyś być niczym ubrany, nagi król?Jeżeli ludzki mózg posiada funkcję rozpoznawania twarzy, to czy chciałbyś być zapamiętywany tylko poprzez strój?Czy chciałbyś, aby garderoba zastępowała lub negowała Twoje kompetencje?

Strój to także narzędzie pracy.

Wykreowanie wizerunku pracowników firmy nie jest zabiegiem estetycznym. Ma ono duży wpływ na ujednolicenie i wspieranie wizerunku firmy. Garderoba pracownika nie tylko wpływa na komunikację z partnerem, klientem ale współtworzy też spójny wizerunek i wzmacnia identyfikację wizualna firmy.

Wiele elementów m.in. garderoba podświadomie kojarzą nam się z określonymi cechami, emocjami, ideami i branżą. Aby zminimalizować różnorodność skojarzeń, oceny i chaos jaki mogą wywołać u klienta, partnera, współpracowników ważne jest aby zbudować wizerunek pracowników spójny z obrazem firmy. 93% w kontakcie to emocje, 7% to rozum.

Nasi Warsztatowicze otrzymają wiedzę dotyczącą psychologii barw, wpływu na odczucia i komunikację poprzez strój, obraz poprawnego wizerunku medialnego lub biznesowego. Najczęściej popełniane błędy w doborze barw, form garderoby i dodatków, maskowania wad sylwetki, eksponowania atutów, rozpoznanie kolorystycznego typu urody, dobór garderoby na różne okazje.